S180-12-13G adaptor with nut
S180-12-13G adaptor with nut
Osanumero:
FG-12-1/4
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
A
44 mm
Angle
0 °
B
23 mm
Brand Name
FOR
CH
22 mm
CH1
22 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
D
10 mm
Diameter pipe
12 mm
F
G 1/4 BSP
J
3/4-16 JIC
Material
Steel
Pressure max.
350 bar
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
T
12 mm