S180-12-21G adaptor with nut
Indskruning 3/4-16 omløber udv 1/2 BSP udv
…
Læs mere
Varenummer:
FG-12-1/2
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
FG-12-1/2
S180-12-21G adaptor with nut
Specifications
Dimensions and shipping
A
47,5 mm
Angle
0 °
B
23 mm
Brand Name
FOR
CH
27 mm
CH1
22 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
D
12 mm
Diameter pipe
12 mm
F
G 1/2 BSP
J
3/4-16 JIC
Material
Steel
Pressure max.
350 bar
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
T
12 mm
Thread inner
3/4-16 JIC
Thread outer
G 1/2 BSP
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,11 Kg
Net weight
0,11 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Andre kigger på
Indskruning 3/4-16 JIC omløber 1/2 BSP udv med WD pakning
Varenummer:
FG-12-1/2WD
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Indskruning 3/4-16 JIC udv x 1/2 BSP udv NW30
M-12-1/2
Indskruning 3/4-16 JIC udv x 1/2 NPT udv
M1-12-1/2
Nippel 1/2 BSP x 3/4 JIC & (MI-12-1/2)
03BP0808
T-forskruning stilbar 3/4-16 JIC udv x 1/2 BSP udv
TOL-12-1/2
L-forskruning stilbar 3/4-16 JIC udv x 1/2 BSP udv
TOD-12-1/2
Indskruning 3/4-16 JIC udv x 1/2 BSP udv med WD pakning NW27
M-12-1/2WD
Vinkelindskruning 90 gr 3/4-16 JIC udv x 1/2 BSP udv
CO-12-1/2
Vinkelnippel 90° JIC udvendig x NPT udvendig - C1 / COA1 / JWEN
C1-10-3/8
Vinkelindskruning 90 gr 3/4-16 JIC udv x 1/2 NPT udv
C1-12-1/2
Nippel JIC udvendig x NPT udvendig - 03BK / M1 / JGEN
Vinkelindskruning 45 gr 3/4-16 JIC udv x 1/2 BSP udv
VO-12-1/2
Indskruning 3/4-16 JIC omløber 3/8 BSP udv
Overgangsnippel, 1/2 BSP x 3/4-16 JIC
MI-12-1/2
Nippel 1" BSP x 1.3/16 JIC &
Nippel 1" BSP x 1.3/16 JIC &