M-16-3/4-BSP
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
30 varianter
Utvald variant:
M-16-3/4-BSP
JGE-10-12
Tillbehör (1)
Bushing Ø16
Partnumber:
B-16
Specifications
Dimensions and shipping
A
47,5 mm
Angle
0 °
B
19,5 mm
Brand Name
FOR
CH
36 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
D
14 mm
Diameter pipe
16 mm
F
G 3/4 BSP
J
7/8-14 JIC
Material
Steel
Pressure max.
350 bar
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
T
16 mm