Bell housing ZFC x B5/225 LMC450AFSZ104
Klokke ZFC x B5/225 LMC450AFSZ104
…
Läs mer
Artikelnummer:
LMC450AZ104
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
LMC450AZ104
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
MP Filtri
Depth
250 mm
Diameter Bolt hole
16,0 mm
Diameter flange
450 mm
Diameter mountinghole
350 mm
Holes circle
400 mm
Material
Aluminium
Motor size
225 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
ZFC
Recess towards engine
350 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C