Bell housing SAE B x B5/132 LMC300AFSX070
Klokke SAE B x B5/132 LMC300AFSX070
Varenummer:
LMC300AX070
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Coupling 22.22 x 38mm SGEA31G02050+EGE3+SGEA31M0607
Partnumber: AKGMM04P0016
Paper seal B5/132
Partnumber: GUMP300
Brand Name
MP Filtri
Depth
170 mm
Diameter Bolt hole
14,0 mm
Diameter flange
300 mm
Diameter mountinghole
235 mm
Holes circle
265 mm
Material
Aluminium
Motor size
132 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
SAE-B
Recess towards engine
230 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C