Bell hous. gr.1,5 x B5/100-112 LMG250MFS1M04S
Klokke grp 1,5 x B5/100-112 LMG250MFS1M04S
Varenummer:
LMC250M1M04S
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Brand Name
MP Filtri
Depth
105 mm
Diameter Bolt hole
14,0 mm
Diameter flange
250 mm
Diameter mountinghole
185 mm
Holes circle
215 mm
Material
Aluminium
Motor size
100, 112 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
1,5
Recess towards engine
180 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C