Bell housing grp 2 x B5/132 LMG300MFS2004E
Klokke grp 2 x B5/132 LMG300MFS2004E
Partnumber:
LMC300M2004E
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Brand Name
MP Filtri
Depth
145 mm
Diameter Bolt hole
14,0 mm
Diameter flange
300 mm
Diameter mountinghole
235 mm
Holes circle
265 mm
Material
Aluminium
Motor size
132 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
2
Recess towards engine
230 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C