Bell housing gr.3 x B5/160-180 LMG351MFS3004S
Partnumber:
LMC351M3004S
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Coupling gr. 3 x 42mm SGEA51FS300+EGE5+SGEA51M07109
Artikelnummer: AKG12FS300M
Coupling gr. 3 x 48mm SGEA51FS300+EGE5+SGEA51M08109
Artikelnummer: AKG13FS300M
Papirpakning B5/160
Artikelnummer: GUMP350
Brand Name
MP Filtri
Depth
179 mm
Diameter Bolt hole
18,0 mm
Diameter flange
350 mm
Diameter mountinghole
255 mm
Holes circle
300 mm
Material
Aluminium
Motor size
160, 180 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
3
Recess towards engine
250 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C