Bell housing gr. 2 x B5/80-90 LMG201MFS2004E
Klokke grp 2 x B5/80-90 LMG201MFS2004E
Varenummer:
LMC201M2004E
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Coupling gr. 2 x 19mm SGEA21FS200+EGE2+SGEA21M03048
Partnumber: AKG04FS200M
Brand Name
MP Filtri
Depth
95 mm
Diameter Bolt hole
11,0 mm
Diameter flange
200 mm
Diameter mountinghole
135 mm
Holes circle
165 mm
Material
Aluminium
Motor size
80, 90 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
2
Recess towards engine
130 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C