LMC200SW060
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
LMC200SW060
Bell housing SAE A x B5/80-90
Accessories (3)
Coupling 19.05 x 19mm SGEA21G01050+EGE2+SGEA21M0304
Artikelnummer:
AKGMM01P0066
Coupling 19.05 x 24mm SGEA21G01048+EGE2+SGEA21M04048
Artikelnummer:
AKGMM02P0066
Paper seal B5/80-90
GUMP200
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
MP Filtri
Depth
125 mm
Diameter Bolt hole
11,0 mm
Diameter flange
200 mm
Diameter mountinghole
135 mm
Holes circle
165 mm
Material
Aluminium
Motor size
80, 90 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
SAE-A
Recess towards engine
130 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C