Bell housing SAE B x B5/80-90 LMC200AFRD070
Klokke SAE B x B5/80-90 LMC200AFRD070
Varenummer:
LMC200RD070
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Coupling 22.22 x 19mm SGEA21G02502+EGE2+SGEA21M0304
Artikelnummer: AKGMM01P0016
Coupling 22.22 x 24mm SGEA21G02502+EGE2+SGEA21M0404
Artikelnummer: AKGMM02P0016
Paper seal B5/80-90
Artikelnummer: GUMP200
Brand Name
MP Filtri
Depth
158 mm
Diameter Bolt hole
11,0 mm
Diameter flange
200 mm
Diameter mountinghole
135 mm
Holes circle
165 mm
Material
Aluminium
Motor size
80, 90 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
SAE-B
Recess towards engine
130 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C