Bell housing SAE A x B5/132 LMC300AFST060
Klokke SAE A x B5/132 LMC300AFST060
…
Læs mere
Varenummer:
LMC300AT060
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
LMC300AT060
Tilbehør (2)
Coupling 19.05 x 38mm SGEA31G01042+EGE3+SGEA31M0607
Partnumber:
AKGMM04P0066
Paper seal B5/132
Partnumber:
GUMP300
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
MP Filtri
Depth
155 mm
Diameter Bolt hole
14,0 mm
Diameter flange
300 mm
Diameter mountinghole
235 mm
Holes circle
265 mm
Material
Aluminium
Motor size
132 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
SAE-A
Recess towards engine
230 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C