Bell housing gr. 3,5 x B5/132 LMG300MFS3504E
Klokke grp 3,5 x B5/132 LMG300MFS3504E
Varenummer:
LMC300M3504E
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Coupling gr. 3.5 x 38mm SGEA31FS350+EGE3+SGEA31M06077
Artikelnummer: AKG11FS350M
Brand Name
MP Filtri
Depth
145 mm
Diameter Bolt hole
14,0 mm
Diameter flange
300 mm
Diameter mountinghole
235 mm
Holes circle
265 mm
Material
Aluminium
Motor size
132 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
3,5
Recess towards engine
230 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C