HMC3400400
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Brand Name
Contarini Leopold
Diameter eye
25 mm
Diameter inner cylinder
60 mm
Diameter outer
70 mm
Diameter rod
40 mm
E
G 3/8 BSP
Eye width
20 mm
Eye width cylinder
69 mm
Model code
HMC3400400
Mounting dimension
629 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
400 mm
Top eye width
20 mm