NH3050/25500
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
69 varianter
Utvald variant:
NH3050/25500
Double acting cylinder NH30-SD-50/25x500-S
Reservdelar (3)
Ledleje
Partnumber:
GE25DO2RS
Overdel t/cylinder NH30-50/25
Partnumber:
OVD-NH5025
Rep.sæt t/cylinder LJM-50/25 For NH21+30
REP-NH05025
Specifications
Dimensions and shipping
A
205 mm
A1
69 mm
Areal stempel trykside
19.63 cm2
Areal stempel trækside
14.72 cm2
B
162 mm
C
42,5 mm
D
50 mm
Diameter indvendig cylinder
50 mm
Diameter ledleje
25 mm
Diameter stang
25 mm
E
52 mm
F
G 3/8 BSP
Gevind
G 3/8 BSP
Indbygningsmål
705 mm
Model kode
NH30-SD-50/25x500-s
Mærke navn
LJM
Slaglængde
500 mm
Tryk maks.
250 bar
d
25 mm
Øjebredde cylinder
28 mm
Øjebredde top
30 mm