NH3050/25100
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
69 varianter
Valgt variant:
NH3050/25100
Double acting cylinder NH30-SD-50/25x100-S
Spare parts (2)
Piston for NH20/21/30
Partnumber:
SKO-NH50
Lock nut, 5/8 UNF NH3040+50
Partnumber:
SM10
Specifications
Dimensions and shipping
A
205 mm
A1
69 mm
Area kolv trycksida
19.63 cm2
Areal kolv dragsida
14.72 cm2
B
162 mm
C
42,5 mm
D
50 mm
Diameter inv. cylinder
50 mm
Diameter ledlager
25 mm
Diameter stång
25 mm
E
52 mm
F
G 3/8 BSP
Gänga
G 3/8 BSP
Håldiameter cylinder
28 mm
Inbyggnadsmått
305 mm
Modell kod
NH30-SD-50/25x100-s
Märke namn
LJM
Slaglängd
100 mm
Tryck max.
250 bar
d
25 mm
Ögbredd topp
30 mm