LMC350AU070
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
LMC350AU070
Klokke SAE B x B5/160-180
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Boltcirkel
300 mm
Boltgevind metrisk
M16
Diameter bolthul
18,0 mm
Diameter flange
350 mm
Diameter montagehul
255 mm
Dybde
194 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
160, 180 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
SAE-B
Reces mod motor
250 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C