1.5KW1500B3B5-AL-B
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
1.5KW1500B3B5-AL-B
Elmotor T3A90L-4, IE3 1.5kW 1445rpm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Axel diameter
24 mm
Diameter fläns
200 mm
Effekt
2 Hk
Effekt
1.5 kW
Effektivitetsklass
IE3
Montagetyp
B3/B5
Motor byggstorlek
90L IEC
Rotationshastighet vid 50 Hz
1445 rpm
Spänning
230, 400 V