SC-050-025-0100
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
56 variants
Chosen variant:
SC-050-025-0100
CYLINDER 50-25-100
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner cylinder
50 mm
Diameter rod
25 mm
Diameter spherical bearing
25 mm
Mounting dimension
290 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
100 mm