PRA/802100/M/400
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
120 varianter
Valgt variant:
PRA/802100/M/400
ISOLine Profilcylindrar, Dubbelverkande
Tilbehør (1)
Adapter Rak Ø12 mm Utv-G1/2''
Partnumber:
C02251248
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv. cylinder
100 mm
Gänga
G 1/2 BSP
Märke namn
Norgren
Slaglängd
400 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
12 bar
Tryck min.
1 bar