DM80066K25
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DM80066K25
Koppling Pyplok Rak, 25S, Utv-M 36x2.0 mm Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
A
35,31 mm
B
35,31 mm
Brand Name
Pyplok
C
41,91 mm
D
45,97 mm
Diameter pipe
25 mm
Material
Stainless steel
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Package size
Barcode
253529
Gross weight
0,477 Kg
Net weight
0,477 Kg
Country of origin
swe
Product information
Measure sketch
Koppling Pyplok Rak, 25S, Utv-M 36x2.0 mm
Product datasheet
Others has been looking for
OR34.4X3.0
OR34.4X3.0
Partnumber:
OR-3-918
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 50 mm
Partnumber:
DM80003G50
Min. order quantity is:
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 30 mm
DM8003K30
Coupling Pyplok Straight. Inv. 28 mm Acid-resistant
DM80001K28
Coupling Pyplok Straight. Inv. 42mm Acid-resistant
DM20001K20
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 38 mm
DM8003K38
Koppling Pyplok T, Inv-M 16 mm
Koppling Pyplok T, Inv-M 16 mm
DM8004K16
Koppling Pyplok Rak Inv-G 3/4''
DM80086K2512
Pipe coupling Pyplok 0° BSP female
DM80086K3820
Koppling Pyplok Rak, Utv-G 1.1/2'' - Rör 50 mm