DFS100SS
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
5 variants
Chosen variant:
DFS100SS
DFS-letkuliitin 4"
Specifications
Dimensions and shipping
Märke namn
Hydraspecma
Slangdimension
4 "
Tillverkningsmaterial
Stainless steel
Package size
Barcode
434413
Gross weight
1,00 Kg
Net weight
1,00 Kg
Country of origin
fin
Product information
Slangansl. med fläns DISAFLOW 4" 100mm Syrafast
Links
Product catalog
Product catalog
Others has been looking for
Slangkoppling KC ND100, Hane R4'', Rostfri
Partnumber:
AKM100-SY
Rundjärnsklämma DISAFLOW 4" 100mm
Partnumber:
KRK116-106
Slangkoppling Disab DFK
Slangkoppling Disab DFK
DFK150
Slangkoppling Disab DFS
Slangkoppling Disab DFS
DFS100SS
Slangkoppling Disab DFV
Slangkoppling Disab DFV
DFV150
Svetskoppling DISAFLOW 4" Inkl. O-Ring. 30mm
DFV100
Klämring Säkring DISAFLOW 4" 100mm Syrafast
DFK100SS
O-Ring Tätning DISAFLOW 4"
O-Ring Tätning DISAFLOW 4"
DFT100
Slangkoppling Disab DFT
Slangkoppling Disab DFT
DFT100
Slangkoppling Disab KRK
Slangkoppling Disab KRK
KRK116-106
Blindlock DISAFLOW 4" 100mm
Blindlock DISAFLOW 4" 100mm
DFB100
Slangkoppling Disab DFB
Slangkoppling Disab DFB
DFB200
Storz slangkoppling Aluminium SL4'', 100, 115mm
Storz koppling Aluminium Inv-G4, 100, 115mm, Svivlande
0202346100D
Storz koppling Aluminium Inv-G4, 100, 115mm
Storz koppling Aluminium Inv-G4, 110-A, 133mm
Storz koppling Hane ALU G4
Storz koppling Hane ALU G4
Storz slangkoppling Aluminium SL4'', 110-A, 133mm
Slangkoppling KC ND100, Hane R4''
AKM100
Slangkoppling Hane, Tandad stolpe, Polypropylen
N66MR100102
Slangkoppling PP G4"-SL101.7
Slangkoppling PP G4"-SL101.7
N66MR100102
Svetsadapter Rak, Inv-G 1/8, syrafast
1062-02-H-SY
Flänskoppling, DN125, PN10, räfflad stolpe svivlande, stål
FLP125
Slangfäste mässing G2-SL2
Slangfäste mässing G2-SL2
Camlock Hane Ø 3'', Polypropylen
EPP-48
Klämma TC dubbelhängd Rostfri 64mm disk.