S665-25-45U bulkhead elbow
S665-25-45U bulkhead elbow
Varenummer:
VUP-25
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Låsemøtrik 1.5/16 UNF
Artikelnummer: 31FS16
B
37 mm
C
65 mm
CH
41 mm
D
42,5 mm
Diameter rør
25 mm
Dimension J1
1.5/16-12 JIC
Gevind udvendig
1.5/16-12 JIC
J
Korrosions resistens
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Steel
Mærke navn
FOR
Overfladebehandling
Electro-galvanized / White chromatized
T
25 mm
T1
25 mm
Tryk maks.
290 bar