S500-25IL elbow, 90 °
S500-25IL elbow, 90 °
Varenummer:
CU-25
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Bushing
Partnumber: B-25
Nut 1.5/16-12 JIC
Partnumber: J-25
B
46 mm
B1
46 mm
Diameter pipe
25 mm
J
1.5/16-12 JIC
J1
1.5/16-12 JIC
Pressure max.
290 bar
T
25 mm
T1
25 mm