UN80X95X12
Utvald variant:
UN80X95X12
Piston seal
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
80 mm
Diameter utv.
95 mm
H
12 mm
Temperatur max.
+100 °C
Tillverkningsmaterial
Polyurethane
Tryck max.
400 bar