NI60X70X13
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
NI60X70X13
Piston seal SI/L60/70x13
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
60 mm
Diameter outer
70 mm
H
13 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C