UN80X95X12
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
46 variants
Chosen variant:
UN80X95X12
Piston seal
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
80 mm
Diameter outer
95 mm
H
12 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C