UN38X50X10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
63 varianter
Utvald variant:
UN38X50X10
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
38 mm
Diameter outer
50 mm
H
10 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C