UN18X30X08
Package size:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
63 varianter
Valgt variant:
UN18X30X08
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv.
18 mm
Diameter utv.
30 mm
H
8 mm
Temperatur max.
+100 °C
Tillverkningsmaterial
Polyurethane
Tryck max.
400 bar