NI30X40X10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
26 varianter
Valgt variant:
NI30X40X10
Piston seal
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
30 mm
Diameter outer
40 mm
H
10 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C