UN14X22X06
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
63 variants
Chosen variant:
UN14X22X06
Piston seal
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
14 mm
Diameter udvendig
22 mm
H
6 mm
Materiale
Polyurethane
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar