UN12X22X08
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
63 varianter
Utvald variant:
UN12X22X08
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
12 mm
Diameter outer
22 mm
H
8 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,01 Kg
Netto vægt
0,01 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
U-seal.
Ofte købt sammen med
O-ring
O-ring
Varenummer:
43.00X3.50
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
O-ring 90S
O-ring 90S
Varenummer:
56.75X3.53S
Min. bestillingsenhed er:
09.25X1.78
12.42X1.78S
20.22X3.53
23.52X1.78S
68.00X3.00
12.37X2.62
12.00X2.00S
07.66X1.78
37.69X3.53S
24.99X3.53
22.20X3.00
10.78X2.62
16.36X2.21S
95.00X6.00
05.50X1.00S
25.30X2.40S
19.30X2.40
Andre kigger på
Piston seal
UN14X22X06
Q2-50X60X7.5
UN22X30X10
U-cuff in Polyurethane, UN, inner diameter >100 mm