UN45X55X10
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
63 variants
Chosen variant:
UN45X55X10
Piston seal
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
45 mm
Diameter outer
55 mm
H
10 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C