UN30X40X05
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
63 varianter
Valgt variant:
UN30X40X05
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
30 mm
Diameter outer
40 mm
H
5 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C