UN70X80X10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
46 varianter
Utvald variant:
UN70X80X10
Piston seal
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
70 mm
Diameter outer
80 mm
H
10 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C