UN80X100X12
Utvald variant:
UN80X100X12
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
80 mm
Diameter utv.
100 mm
H
12 mm
Temperatur max.
+100 °C
Tillverkningsmaterial
Polyurethane
Tryck max.
400 bar