S610-38-48G Tee BSP
S610-38-48G Tee BSP
Varenummer:
TOL-38-1.1/2
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
B
59 mm
B1
59 mm
Brand Name
FOR
C
61 mm
CH
60 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
38 mm
Dimension J1
1.7/8-12 JIC
F
G 1.1/2 BSP
J
1.7/8-12 JIC
Material
Steel
Pressure max.
250 bar
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
T
38 mm
T1
38 mm