S605-12-17G barrel Tee BSP
S605-12-17G barrel Tee BSP
Varenummer:
TOD-12-3/8
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
B
31,5 mm
B1
31,5 mm
C
36,5 mm
CH
22 mm
Diameter rör
12 mm
Dimension J1
3/4-16 JIC
F
G 3/8 BSP
Gänga utv.
3/4-16 JIC
Gänga utv.
G 3/8 BSP
J
J1
Märke namn
FOR
Rostbeständighet
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Standard ISO
ISO 1179
T
12 mm
T1
12 mm
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
250 bar