S605-38-48G barrel Tee BSP
S605-38-48G barrel Tee BSP
Partnumber:
TOD-38-1.1/2
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Mutter, UNF-1 7/8''-12
Partnumber: JM-24-38
B
59 mm
B1
59 mm
C
61 mm
CH
60 mm
Diameter pipe
38 mm
Dimension J1
1.7/8-12 JIC
F
G 1.1/2 BSP
J
1.7/8-12 JIC
Pressure max.
250 bar
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
T
38 mm
T1
38 mm