TOL-32-1.1/4
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
TOL-32-1.1/4
Adapter T, Utv-JIC, Utv-G, Ställbar
Tilbehør (1)
Bushing
Varenummer:
B-32
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
B
52 mm
B1
52 mm
Brand Name
Hydraspecma
C
57 mm
CH
50 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
32 mm
Dimension J1
1.5/8-12 JIC
F
G 1.1/4 BSP
J
1.5/8-12 JIC
Material
Steel
Pressure max.
240 bar
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
T
32 mm
T1
32 mm