S605-10-13G barrel Tee BSP
S605-10-13G barrel Tee BSP
Artikelnummer:
TOD-10-1/4
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
B
27 mm
B1
27 mm
Brand Name
FOR
C
31,5 mm
CH
19 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
10 mm
Dimension J1
9/16-18 JIC
F
G 1/4 BSP
J
9/16-18 JIC
Material
Steel
Pressure max.
350 bar
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
T
10 mm
T1
10 mm