S30X40X07G
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
S30X40X07G
Single acting piston seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
30 mm
Diameter outer
40 mm
H
7 mm
Material
NBR
Pressure max.
315 bar
Temperature max.
+100 °C