NI25X33X10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
26 varianter
Utvald variant:
NI25X33X10
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
25 mm
Diameter outer
33 mm
H
10 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C