N30X50X10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
25 varianter
Valgt variant:
N30X50X10
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
30 mm
Diameter outer
50 mm
H
10 mm
Material
Synthetic rubber
Pressure max.
150 bar
Temperature max.
+100 °C