C1-30X38X5.3
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
C1-30X38X5.3
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
30 mm
Diameter outer
38 mm
H
5,3 mm
Material
Synthetic rubber
Pressure max.
160 bar
Temperature max.
+100 °C