N35X60X12
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
25 varianter
Utvald variant:
N35X60X12
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
35 mm
Diameter outer
60 mm
H
12 mm
Material
Synthetic rubber
Pressure max.
150 bar
Temperature max.
+100 °C