N12X18X05
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
25 variants
Chosen variant:
N12X18X05
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
12 mm
Diameter outer
18 mm
H
5 mm
Material
Synthetic rubber
Pressure max.
150 bar
Temperature max.
+100 °C