N50X65X12
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
N50X65X12
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
50 mm
Diameter outer
65 mm
H
12 mm
Material
Synthetic rubber
Pressure max.
150 bar
Temperature max.
+100 °C