N50X70X10
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
3 variants
Chosen variant:
N50X70X10
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
50 mm
Diameter outer
70 mm
H
10 mm
Material
Synthetic rubber
Pressure max.
150 bar
Temperature max.
+100 °C