N25X33X07
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
25 varianter
Utvald variant:
N25X33X07
Piston seal
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
25 mm
Diameter utv.
33 mm
H
7 mm
Temperatur max.
+100 °C
Tillverkningsmaterial
Synthetic rubber
Tryck max.
150 bar